Sonda de temperatură compatibilă Ohmeda - 6600-0628-700
Termeni de plată: T / T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Termenul de livrare: 3-7 zile lucrătoare
MOQ: 50 buc
Descriere
Sonda de temperatură compatibilă Ohmeda - 6600-0628-700
Compatibilitate: Datex Ohmeda2001 IWS, 3000 IWS, 3300 IWS, 3400 IWS, 3500 IWS, 4000 IWS, 4400 IWS, 5000 IWS, Care Plus 1000, Care Plus 2000, Care Plus 3000, Care Plus 4000, Incubatoare de îngrijire generală (GC), Ohio Baby Care (IC), Panda încălzitoare pentru sugari
Termeni de plată: T / T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Termenul de livrare: 3-7 zile lucrătoare
MOQ: 50 buc
Specificatii tehnice:
| Numele produsului | Sonda de temperatură |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Numele mărcii | Roaga-med |
| Număr de model | GE-Datex Ohmeda |
| certificări | CE / ISO |
| Material pentru cablu | TPU |
| Diametrul cablului | 4mm |
| Culoarea cablului | gri |
| Conector distal | Conector mascul, Mono Plug |
| Conector proximal | Senzor pentru piele |
| Lungimea cablului | 3m |
| Ambalare | Pachet individual |
| Clasificarea instrumentelor | Clasa II |
| Proprietăți | Monitor EKG, aparat ECG |
| Greutate | 100g |
| garanţie | 1 an |

Tag-uri populare: sondă de temperatură compatibilă ohmeda - 6600-0628-700, producători, furnizori, fabrică, ieftin, cumpără
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Cutie senzor de piele de unică folosință medicală
-

Sonda senzorului de temperatură compatibil Datex Ohmeda
-

Sonda de temperatură de unică folosință pentru Datex...
-

Sonda de senzor de temperatură compatibilă Siemens
-

Scuturi aeriene Piele pediatrică - Sonda temperaturi...
-

Datascope Sonda de temperatură a rectului mental eso...



