
Datascope Sonda de temperatură a rectului mental esofagian compatibil
Termeni de plată: T / T, Western Union, Paypal
Mod de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de plumb: 1-7 zile lucrătoare
MOQ: 30 buc
Descriere
Datascope Sonda de temperatură a rectului mental esofagian compatibil
Termeni de plată: T / T, Western Union, Paypal
Mod de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de plumb: 1-7 zile lucrătoare
MOQ: 30 buc
Specificatii tehnice:
| Numele produsului | Sonda de temperatură |
| Culoarea cablului | gri |
| Lungimea cablului | 3m |
| Material de cablu | Jacheta TPU |
| Diametrul cablului | 4mm |
| Conector instrument | Rotund, 2 pini |
| Terminalul final al pacientului | Rectalul esofagian |
| Greutate | 120g |
| garanţie | 1 an |

Tag-uri populare: sondă de temperatură mentală esofagiană compatibilă cu datascope, producători, furnizori, fabrică, ieftin, cumpără
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

YSI 400 Probe de temperatură esofagiană reutilizabil...
-

Cutie senzor de piele de unică folosință medicală
-

Philips Senzor de temperatură compatibil
-

Sonda de senzor de temperatură compatibilă Siemens
-

Spacelabs Sonda de temperatură compatibilă cu piele ...
-

Scuturi aeriene Piele pediatrică - Sonda temperaturi...

