
Ge-Ohmeda Giraffe Compatibil Temperatura Probe
Condiții de plată: T/T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de plumb: 1-7 zile lucrătoare
MOQ: 50 buc.
Descriere
Ge-Ohmeda Giraffe Compatibil Temperatura Probe
Condiții de plată: T/T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de plumb: 1-7 zile lucrătoare
MOQ: 50 buc.
Specificații tehnice:
| Numele produsului | Sonda de temperatură Ohmeda Giraffe |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume marcă | Pray-med |
| Număr model | Girafa GE-Ohmeda |
| Certificari | CE/ISO |
| Material cablu | SP2 |
| Lungimea cablului | 3m |
| Culoarea cablului | Gri |
| Diametrul cablului | 4mm |
| Tehnologia Spo2 | Masimo Tech |
| Distal conector | Girafă 3pin |
| Conector proximal | Suprafața pielii/ Sondă esofagiană/rectală |
| Ambalare | Pachet individual |
| Clasificarea instrumentelor | Clasa a II-a |
| Proprietăţi | Monitor EKG, mașină ECG |
| Greutate | 150g |

Tag-uri populare: ge-ohmeda girafa compatibil sonda de temperatură, producători, furnizori, fabrica, ieftine, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Senzor de temperatură Mindray pentru Mindray T5 și T...
-

Datax Ohmeda Sondă de temperatură de unică folosință
-

Sonda senzorului de temperatură compatibilă cu glisier
-

Sonda senzorului de temperatură compatibil Mindray
-

YSI 400 Compatibil Temperature Probe Skin Surface
-

Scuturi aeriene Piele pediatrică - Sonda temperaturi...

