Drager Air Shields Compatibil reutilizabile Temperatura Probe
Condiții de plată: T/T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de plumb: 1-7 zile lucrătoare
MOQ: 50 buc.
Descriere
Drager Air Shields Compatibil reutilizabile Temperatura Probe
Condiții de plată: T/T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de plumb: 3-7 zile lucrătoare
MOQ: 50 buc.
Specificații tehnice:
| Numele produsului | Sondă de temperatură reutilizabilă |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume marcă | Pray-med |
| Număr model | Scuturi aeriene |
| Certificari | CE/ISO |
| Material cablu | Tpu |
| Diametrul cablului | 4mm |
| Culoarea cablului | Gri |
| Distal conector | 3 pini |
| Conector proximal | Suprafața pielii, Sondă esofagiană/rectală |
| Lungimea cablului | 3m |
| Ambalare | Pachet individual |
| Clasificarea instrumentelor | Clasa a II-a |
| Proprietăţi | Monitor EKG, mașină ECG |
| Greutate | 150g |
| Garanţie | 1 an |


Tag-uri populare: drager scuturi de aer compatibile sonda de temperatură reutilizabile, producători, furnizori, fabrica, ieftine, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Sondă de temperatură a pielii cu precizie ridicată a...
-

YSI 400 Probe de temperatură esofagiană reutilizabil...
-

Sonda generală de temperatură de unică folosință
-

Sonda senzorului de temperatură compatibil Datex Ohmeda
-

Datax Ohmeda Sondă de temperatură de unică folosință
-

Sonda de senzor de temperatură compatibilă Siemens



