Philips Defibrillator Medical Backup HeartStart
Termeni de plată: T / T, Western Union, Paypal
Mod de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Termenul de livrare: 3-7 zile lucrătoare
Probele sunt disponibile
Descriere
Philips Defibrilator Medical Backup HeartStartFR2 FR2+ M3860A M3840 M3863A
Locul de origine: China
Nume de marcă: Philips
Certificare: CE
Număr model: m3863a
Cantitate minima de comanda: 1 buc
Preț: după cum s-a discutat
Timp de livrare: 1-3 zile lucrătoare
Specificatii tehnice:
| Numele produsului | Baterie reîncărcabilă Plumb sigilat |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Numele mărcii | Roaga-med |
| certificări | CE / ISO |
| mărimea | 172 * 36 66mm ** |
| Capacitate nominala | 4200mAh |
| Greutate | 329g |
| Tip | LiMnO2 |
| Tensiune nominală | 12v |
| cerere | HeartStart |
| Culoare | Gri |
| Pachet | Cutie individuală |



Tag-uri populare: philips defibrilator medical baterie de rezervă de rezervă, producători, furnizori, fabrică, ieftin, cumpărare
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Baterie reîncărcabilă de ioni de litiu 10.8V 65Wh co...
-

HYLB-231 5200mah EDAN Monitor SE-3 M8 Baterie IM9A
-

Spacelabs Baterie cu plumb monitor LC-TA122PU
-

Pachet baterie Defibrilator NIHON KOHDEN NKB-301V
-

Baterie medicală 14.8V pentru monitorul pacientului ...
-

GE Monitor Pacient Monitor Dash 3000 SM201-6





