Baterii Mindray cu plumb sigilat 2300mAh Biomedical
Termeni de plată: T / T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Termenul de livrare: 3-7 zile lucrătoare
Probele sunt disponibile
Descriere
Baterii Mindray cu plumb sigilat 2300mAh Biomedical
Locul de origine: China
Nume de marcă: Mindray
Certificare: CE
Număr model: IPM9800
Cantitate minima de comanda: 1 buc
Preț: după cum s-a discutat
Timp de livrare: 1-3 zile lucrătoare
Baterii biomedicale Plumb sigilat pentru mindray IPM9800, LCS-1912, PM8000,1030,1050,9030P
Specificatii tehnice:
| Numele produsului | Baterie reîncărcabilă Plumb sigilat |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Numele mărcii | Roaga-med |
| certificări | CE / ISO |
| mărimea | 182 * 24.1 * 61mm |
| Capacitate nominala | 2300mAh |
| Greutate | 740g |
| Tip | Plumb sigilat |
| Tensiune nominală | 12v |
| cerere | Bateria monitorului pacientului |
| Culoare | Negru |
| A scoate in evidenta | Baterie ECG Machine, baterie GE Mac 1200 |
| Capacitate | 2300mAh |
| Numărul piesei | LCS-1912 |
| Pachet | Cutie individuală |


Tag-uri populare: Baterii mindray sigilate plumb 2300mah biomedical, producători, furnizori, fabrică, ieftin, cumpărare
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Baterie reîncărcabilă cu plumb-monitor Mindray Pacient
-

Pachet de baterii Li-ion reincarcabil LI23S002A
-

Baterie pentru defibrilatoare LI5I001A BeneHeart Min...
-

Baterie defibrilator CardioServ 30344030 pentru GE S...
-

Baterie Defibrilatoare BeneHeart Mindray D2 D3
-

Pachet de baterii Li-ion Biolight LB-08 12-100-1003




