Biocare HYLB-952 ECG Mașină Baterie
Compatibil: ECG-1215 ECG-1210
Condiții de plată: T / T, Western Union, Paypal
Metoda de livrare: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Termen de livrare: 3-7 zile lucrătoare
Sunt disponibile probe
Descriere
Dacă sunteți în căutarea unei baterii pentru mașini ecg biocare hylb-952, vă rugăm să contactați fabrica noastră. Fiind unul dintre cei mai importanți producători și furnizori din China, vă vom oferi nu cel mai ieftin, dar cel mai competitiv preț și servicii excelente. Vă rugăm să fiți siguri să cumpărați produsele noastre de calitate.
Biocare HYLB-952 ECG Mașină Baterie
Locul de origine:China
Numele mărcii:Biocare
Certificare:CE
Compatibil:HYLB-952
Cantitatea minima pentru comanda:1 buc
Preț:conform celor discutate
Timpul de livrare:1-3 zile lucrătoare
Abilitatea de alimentare:600buc / săptămână
Specificatii tehnice:
| Numele produsului | Baterie reîncărcabilă medicală |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Numele mărcii | Rugați-med |
| Certificări | CE / ISO |
| mărimea | 135 * 34 * 18,5 mm |
| Capacitate nominala | 2600mAh |
| Greutate | 222g |
| Tip | Li-ion |
| Tensiunea nominală | 14.8v |
| Cerere | ECG-1215 ECG-1210 |
| Cantitatea de celule | 4 Celulă |
| Culoare | Albastru |
| Pachet | Cutie individuală |


Tag-uri populare: biocare hylb-952 baterie mașină ecg, producători, furnizori, fabrică, ieftin, cumpărați
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si










