Philips M3 Înlocuire monitor baterie M3046A
Compatibil: M3046A, NJ1020HP
Condiții de plată: T / T, Western Union, Paypal
Metoda de livrare: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Termen de livrare: 3-7 zile lucrătoare
Sunt disponibile probe
Descriere
Dacă sunteți în căutarea unui acumulator de schimb m3046a pentru Philips m3, vă rugăm să contactați fabrica noastră. Fiind unul dintre cei mai importanți producători și furnizori din China, vă vom oferi nu cel mai ieftin, dar cel mai competitiv preț și servicii excelente. Vă rugăm să fiți siguri să cumpărați produsele noastre de calitate.
Philips M3 Înlocuire monitor baterie M3046A
Locul de origine:China
Numele mărcii:Mindray
Certificare:CE
Compatibil:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Cantitatea minima pentru comanda:1 buc
Preț:conform celor discutate
Timpul de livrare:1-3 zile lucrătoare
Abilitatea de alimentare:600buc / săptămână
Specificatii tehnice:
| Numele produsului | Baterie reîncărcabilă medicală |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Numele mărcii | Rugați-med |
| Certificări | CE / ISO |
| mărimea | 148,50x89x19,4 mm |
| Capacitate nominala | 4000mAh |
| Greutate | 606.6 g |
| Tip | NI-MH |
| Tensiunea nominală | 12V |
| Cerere | M3046A, NJ1020HP |
| Cantitatea de celule | 10 Celula |
| Culoare | Negru |
| Pachet | Cutie individuală |

Tag-uri populare: Philips m3 baterie monitor de schimb m3046a, producători, furnizori, fabrică, ieftin, cumpărați
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si










