
Cablu de extensie Nihon Kohden Spo2 JL-900P
Model compatibil nr .: Lifescop Nihon Kohden S, BSS-9800 Lifescop M, BSM 9510 Lifescop PBSM 4100 Domeniu de viață A, BSM 5100 Lifescope L, BSM 2350
Termen de plată: T / T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, pe mare
Timp de livrare: 1-7 zile (depinde de cantitatea dvs.)
MOQ: 30 buc
Descriere
Cablu de extensie Nihon Kohden Spo2 JL-900P
Model compatibil nr .: Lifescop Nihon Kohden S, BSS-9800 Lifescop M, BSM 9510 Lifescop PBSM 4100 Domeniu de viață A, BSM 5100 Lifescope L, BSM 2350
Termen de plată: T / T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, pe mare
Timp de livrare: 1-7 zile (depinde de cantitatea dvs.)
MOQ: 30 buc
Specificatii tehnice:
| Tip | Cablu de extensie Spo2 |
| Certificat | CE / ISO |
| Culoarea cablului | gri |
| Diametrul cablului | 4mm |
| Material de cablu | Jacheta TPU |
| Lungimea cablului | 2.4m |
| Conector Proximax | Conector Nihon Kohden cu 14 pini |
| Conector distal | Conector D-Sub feminin cu 9 pini, cu cheie |
| Clasificări instrumente | Clasa II |
| Dimensiunea pacientului | Adult / pediatru |
| Greutate netă | 150g |
| garanţie | un an |


Tag-uri populare: nihon kohden spo2 prelungire cablu jl-900p, producatori, furnizori, fabrica, ieftin, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Compatibil cu Nellcor DEC-4 / DEC-8 SpO2 Cablu Adapt...
-

Compatibil Nellcor DOC-10 N595 N600 SpO2 Cablu Adapt...
-

Alegere compatibilă Cablu de extensie cu 5 pini / ad...
-

Cablu adaptor SpO2 DB9 pentru Masimo LNC-10 2056
-

GE Spo 2 Cablu de extensie pentru tehnologia Nellco...
-

NiO Kohden compatibil cu cablu de extensie adaptor SpO2

