
Cablu de extensie DOC-10 OxiMax Nellcor SpO2
Termen de plată: T / T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, pe mare
Timp de livrare: 1-7 zile (depinde de cantitatea dvs.)
MOQ: 30 buc
Descriere
DOC-10 OxiMax Nellcor SpO2 Cablu de extensie
Termen de plată: T / T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, pe mare
Timp de livrare: 1-7 zile (depinde de cantitatea dvs.)
MOQ: 30 buc
Specificatii tehnice:
| Tip | Furtun NIBP |
| Certificat | CE / ISO |
| Culoarea cablului | gri |
| Diametrul cablului | 4mm |
| Material de cablu | Jacheta TPU |
| Lungimea cablului | 2.4m |
| Conector instrument | Conector purpuriu cu 14 pini, mascul, DB |
| Conector proximal | Conector D-Sub Purple 9-Femel |
| Clasificarea instrumentelor | Clasa II |
| Dimensiunea pacientului | Adult / pediatru |
| Greutate netă | 120g |
| garanţie | un an |

Tag-uri populare: cablu de extensie doc-10 oximax nellcor spo2, producatori, furnizori, fabrica, ieftin, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Compatibil Cablu Adaptor HP Philips M1900B SpO2 / Ca...
-

Nihon Kohden OPV-1500 JL-900P SpO2 Cablu prelungitor...
-

Nonin 8604 Compatibil SpO2 Cablu Adaptor / Cablu pre...
-

Compatibil Mek Mp150 Mp110 SpO2 Cablu prelungitor / ...
-

Adaptor SpO2 compatibil Philips cu 8 pini - M1941A
-

Nihon Kohden Compatible Spo 2 Cablu de extensie

