
Universal SPO2 Probe Adult Clip Fără Conector
Condiții de plată: T/T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de plumb: 3-7 zile lucrătoare
Sunt disponibile mostre
Descriere
Universal SPO2 Probe Adult Clip Fără Conector
Descrierea produsului: Senzor Spo2,10ft, fără conector (ar putea fi personalizate), Clip adult, Univesal;
Specificații tehnice:
| Numele produsului | Sondă Spo2 |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume marcă | Pray-med |
| Certificari | CE/ISO |
| Material cablu | Jacheta TPU |
| Diametrul cablului | 4mm |
| Culoarea cablului | Gri |
| Conector lateral senzor | Adult Clip |
| Lungimea cablului | 3m/ 10ft |
| Ambalare | Pachet separat cu sac PE |
| Clasificarea instrumentelor | Clasa a II-a |
| Proprietăţi | Monitor EKG, mașină ECG |
| Greutate | 90g |
| Garanţie | 1 an |


Tag-uri populare: universal spo2 sonda clip adult fără conector, producători, furnizori, fabrică, ieftine, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Cel mai bun Datex-Ohmeda OXY-F4-N Compatibil pentru ...
-

Sonda senzorului Spo2 de unică folosință compatibilă...
-

Creativ PC9000 UP6000 Senon soft 6-Pin SpO2 senzor n...
-

Alegere MMED100H 300A 6000DP Senzor pediatru 6-Pin SPO2
-

Alegere MMED100H 300A 6000DP Senzor SPO2 cu 6 pini p...
-

Clan pentru adulți compatibil cu 8 pin Spo2 pentru Edan

