
Senzor Smartwave 12 Sonolife GT9000A SpO2
Condiții de plată: T/T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de plumb: 1-7 zile lucrătoare
MOQ: 50 buc.
Descriere
Dacă sunteți în căutarea pentru smartwave 12 sonolife gt9000a senzor spo2, bine ati venit pentru a contacta fabrica noastra. Fiind unul dintre cei mai importanți producători și furnizori din China, vă vom oferi nu cel mai ieftin, ci cel mai ieftin, ci un preț competitiv și servicii excelente. Vă rugăm să fiți siguri să cumpere produsele noastre de calitate.
Senzor Smartwave 12 Sonolife GT9000A SpO2
Condiții de plată: T/T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de plumb: 1-7 zile lucrătoare
MOQ: 50 buc.
Specificații tehnice:
| Numele produsului | Senzor Spo2 reutilizabil |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume marcă | Pray-med |
| Număr model | Smartwave 12 Sonolife GT9000A |
| Certificari | CE/ISO |
| Material cablu | Tpu |
| Diametrul cablului | 4mm |
| Culoarea cablului | Gri |
| Distal conector | Runda 6 pin lemo connetor |
| Conector proximal | Adult Clip |
| Lungimea cablului | 3m |
| Ambalare | Pachet individual |
| Clasificarea instrumentelor | Clasa a II-a |
| Proprietăţi | Monitor EKG, mașină ECG |
| Greutate | 150g |
| Garanţie | 1 an |


Tag-uri populare: smartwave 12 sonolife gt9000a senzor spo2, producatori, furnizori, fabrica, ieftine, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







