
Senzor compatibil Mindray Spo2
Termeni de plată: T / T, Western Union, Paypal
Mod de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Termenul de livrare: 3-7 zile lucrătoare
MOQ: 50 buc
Descriere
Senzor compatibil Mindray Spo2
Termeni de plată: T / T, Western Union, Paypal
Mod de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Termenul de livrare: 3-7 zile lucrătoare
MOQ: 50 buc
Specificatii tehnice:
| Numele produsului | Senzor Spo2 |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Numele mărcii | Roaga-med |
| Număr de model | Mindray |
| certificări | CE / ISO |
| Material de cablu | TPU |
| Diametrul cablului | 4mm |
| Culoarea cablului | gri |
| Conector distal | Conector rotund, cu 7 pini, cu cheie |
| Conector proximal | Clip pentru adulți |
| Lungimea cablului | 3m |
| Ambalare | Pachet individual |
| Clasificarea instrumentelor | Clasa II |
| Proprietăți | Monitor EKG, aparat ECG |
| Greutate | 100g |
| garanţie | 1 an |
Tag-uri populare: senzor mind2 compatibil mindray, producatori, furnizori, fabrica, ieftin, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Compatibil S & W Artema Adult SpO2 senzor
-

Bionet Round 7-Pin Clip pentru adulți Senzor direct ...
-

Senzor SPO2 Masimo 20-Pin pentru adulți
-

Alegere MMED100H 300A 6000DP Senzor SPO2 cu 6 pini p...
-

Biolight A Serie 9-Pin Pediatric Soft SpO2 Soft Sensor
-

Masimo Ear Clip Vet / Veterinary Spo2 Sensor 20 Pin

