
De unică folosință Electrochirurgical ESU Pencil Medical Blade
Catalog: ESU
Tip de produs: Creion electrochirurgical de unică folosință
Cantitate comandă mininum: 1BUC
Certificare: CE/ ISO13485
Pret: Negociere
Descriere
De unică folosință Electrochirurgical ESU Pencil Medical Blade
Locul de origine:China
Condiții de plată:100% T/T, Western Union, PayPal
Metodă de expediere:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de livrare:1-3 zile pentru eșantion,7-14 zile pentru comandă mare după plată
Material mâner: ABS
Lungimea lamei: 40mm
Lungimea cablului: 300mm
Ambalare: 1buc/blister sac
Tip: Cuțit, Creion electrochirurgical
Clasificarea instrumentelor: Clasa III
Lungimea mânerului: 160mm
Diametrul lamei: 2.3mm
Tipul de sterilizare: EO
Proprietăți: Echipamente de chirurgie abdominală
Capacitatea de aprovizionare: 1000000 Bucată / Piese pe lună
Specificatii:
| Lungimea mânerului | 160mm |
| Lungimea lamei | 40mm |
| Diametrul lamei | 2,3 mm |
| Lungimea cablului | 300mm |
| Material de mâner | Abs |
| Ambalare | 1buc/sac |
| Tip de sterilizare | steril de EO |
| Perioada de sterilitate | 2 ani |

Tag-uri populare: de unică folosință electrochirurgical esu creion lamă medicală, producători, furnizori, fabrica, ieftine, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Suport traductor reglabil pentru polul IV
-

Cablu bipolar din silicon electrochirurgical reutili...
-

Western Style Dublu Ecartament de reglementare a oxi...
-

Regulator medical de oxigen cu flacon de debitmetru ...
-

Monitor Spital Cărucior Pacient Portabil Înălțime re...
-

TK-W202 Monitorizarea tensiunii arteriale Încheietur...

