Furtun Comen/Medexcel/Risingmed/Infinium NIBP P02112
Catalog: NIBP
Tip produs: Furtun NIBP Comen
Cantitate minima de comanda: 1BUC
Certificare: CE/ ISO13485
Pret: Negociere
Descriere
P02112 Furtun NIBP Comen/Medexcel/Risingmed/Infinium
Descriere produs
| Categorie | NIBP |
|---|---|
| Certificari | CE, ISO |
| Conector distal | Conector stil Lemo |
| Conector proximal | Conector ghimpat masculin |
| Culoare furtun | gri |
| Diametrul furtunului | Interior 3,8 mm, exterior 7 mm |
| Lungimea furtunului | 8 ft/2,5 m |
| Material furtun | Jacheta din TPU |
| Fără latex | da |
| Tip ambalaj | Sac |
| Unitate de ambalare | 1 |
| Dimensiunea pacientului | Adult/Pediatric |
| Steril | Nu |
| garanție | 12 luni |
Compatibilitate
| Producător | Model |
|---|---|
| Haide | C60 |
| DRE | Pro, Touch, Waveline EZ |
| Infinium | Infitron II, Omni II, Omni III |
| Medexcel | MD50 |
| Risingmed | RPM 9000A |


furnizați, de asemenea, manșetă și tub NIBP

Servicii post-vânzare
1. Perioada de garanție: vom oferi înlocuirea tuturor problemelor de calitate la timp, în condiții normale de utilizare.
2. Dacă noile articole nu pot funcționa cu dispozitivele dvs., vă vom trimite o nouă înlocuire sau rambursare la timp.
Certificari


Tag-uri populare: furtun comen/medexcel/risingmed/infinium nibp p02112, producatori, furnizori, fabrica, ieftin, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si










