Baterii reîncărcabile pentru echipamente medicale pentru Mindray
Compatibil : Mindray M5 M5T M7 M9 M7 Seria LI23I001A M7D
Termeni de plată: T / T, Western Union, Paypal
Mod de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Termenul de livrare: 3-7 zile lucrătoare
Probele sunt disponibile
Descriere
Baterii reîncărcabile pentru echipamente medicale pentru Mindray
Locul de origine: China
Nume de marcă: Mindray BeneHeart
Certificare: CE
Număr model: Maquet 6487180
Cantitate minima de comanda: 1 buc
Preț: după cum s-a discutat
Timp de livrare: 1-3 zile lucrătoare
Capacitate de aprovizionare: 600 buc / săptămână
Specificatii tehnice:
| Numele produsului | LI-IONBattery reîncărcabil |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Numele mărcii | Roaga-med |
| certificări | CE / ISO |
| mărimea | 154 * 52.5 * 39mm |
| Capacitate nominala | 4500mAh |
| Greutate | 330G |
| Tip | LI-ION |
| Tensiune nominală | 11.1v |
| cerere | Ventilator |
| Culoare | alb |
| Pachet | Cutie individuală |
| Model | Mindray M5 M5T M7 M9 M7 Seria LI23I001A M7D |


Tag-uri populare: Baterii reîncărcabile pentru echipamente medicale pentru mindray, producători, furnizori, fabrică, ieftin, cumpărare
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si









