Nihon Kohden ECG Monitor Baterie
Catalog: Baterie
Tip de produs: Nihon Kohden Baterie
Cantitate comandă mininum: 1BUC
Certificare: CE/ ISO13485
Pret: Negociere
Descriere
Nihon Kohden ECG Monitor Baterie
Locul de origine:China
Condiții de plată:100% T/T, Western Union, PayPal
Metodă de expediere:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de livrare:1-3 zile pentru proba,7-14 zile pentru comanda mare după plată.
Detalii produs:
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume marcă | Pray-med |
| Compatibilitate | Nihon Kohden SB-150D X073 |
| Modele compatibile | ECG-1450 ,ECG-1500 ,ECG-1510, ECG-1560, ECG-1550, ECG-1550K, ECG-1500K, ECG-1550P, ECG-1400 ,ECG-1530 |
| Certificari | CE/ISO |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune baterie | 98*20*138mm |
| Material | NI-MH |
| Greutate | 610g |
| Capacitate | 2300mAh |
| Tensiune | 12v |
| Tip | Baterie reîncărcabilă |
| Pachet | ambalaj individual |
| Garanţie | 1 an |

Tag-uri populare: nihon kohden ecg monitor baterie, producatori, furnizori, fabrica, ieftine, cumpara
O pereche de:GE Semne vitale Monitor Baterie
Următoarea:Nihon Kohden AED Baterie
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si










