
Baterie de înlocuire a monitorului GE UT4000
Compatibil:philips UT4000
Condiții de plată: T/T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de plumb: 3-7 zile lucrătoare
Sunt disponibile mostre
Descriere
Baterie de înlocuire a monitorului GE UT4000
Locul de origine:China
Nume marcă:Philips
Certificare:CE
Compatibil:UT4000
Cantitate minimă comandă:1buc
Preț:după s-a discutat
Timp de livrare:1-3 zile lucrătoare
Capacitatea de aprovizionare:600buc / săptămână
Specificații tehnice:
| Numele produsului | Baterie reîncărcabilă medicală |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume marcă | Pray-med |
| Certificari | CE/ISO |
| Dimensiunea | 90*70*106 mm |
| Capacitate nominală | 4500mAh |
| Greutate | 1320g |
| Tip | Plumb sigilat |
| Tensiune nominală | 12v |
| Aplicație | Philips UT4000 |
| Culoare | Negru |
| Pachet | Casetă individuală |

Tag-uri populare: ge monitor înlocuire baterie ut4000, producatori, furnizori, fabrica, ieftine, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







