
Baterie de schimb Li-ion Biolight LB-02
Număr model : LB-02,12-100-0001
Termeni de plată: T / T, Western Union, Paypal
Mod de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Termenul de livrare: 3-7 zile lucrătoare
Probele sunt disponibile
Descriere
Dacă sunteți în căutarea bateriei biolight lb-02 li-ion de înlocuire, vă rugăm să contactați fabrica noastră. Ca unul dintre principalii producători și furnizori din China, nu vă oferim prețul cel mai ieftin, dar competitiv și serviciile excelente. Vă rugăm să vă asigurați să cumpărați produsele noastre de calitate.
Baterie de schimb Li-ion Biolight LB-02
Locul de origine:China
Numele mărcii:Biolight
Certificare:CE
Compatibil:LB-02,12-100-0001
Cantitatea minima pentru comanda:1buc
Preț:conform celor discutate
Timpul de livrare:1-3 zile lucrătoare
Abilitatea de alimentare:600 buc / saptamana
Specificatii tehnice:
| Numele produsului | Baterie medicală reîncărcabilă |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Numele mărcii | Roaga-med |
| certificări | CE / ISO |
| mărimea | 63 * 42 * 12.06mm |
| Capacitate nominala | 1800mAh |
| Greutate | 42g |
| Tip | Li-ion |
| Tensiune nominală | 3.7V |
| Baterie QTY | 1 celulă |
| cerere | BiolightA2, A3, A4, A5, A6, A8, Q5 |
| Culoare | Negru |
| Pachet | Cutie individuală |

Tag-uri populare: acumulator biolight lb-02 li-ion, producători, furnizori, fabrică, ieftin, cumpărare
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







