
Biolight BLT-1203A Înlocuire a monitorului baterie
Compatibil: Biolight BLT-1203A
Condiții de plată: T/T, Western Union, Paypal
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de plumb: 3-7 zile lucrătoare
Sunt disponibile mostre
Descriere
Dacă sunteți în căutarea pentru biolight blt-1203a înlocuire a monitorului baterie, bine ati venit pentru a contacta fabrica noastra. Fiind unul dintre cei mai importanți producători și furnizori din China, vă vom oferi nu cel mai ieftin, ci cel mai ieftin preț competitiv și servicii excelente. Vă rugăm să fiți siguri să cumpere produsele noastre de calitate.
Biolight BLT-1203A Înlocuire a monitorului baterie
Locul de origine:China
Nume marcă:Biolumină
Certificare:CE
Compatibil:BLT-1203A
Cantitate minimă comandă:1buc
Preț:după s-a discutat
Timp de livrare:1-3 zile lucrătoare
Capacitatea de aprovizionare:600buc / săptămână
Specificații tehnice:
| Numele produsului | Baterie reîncărcabilă medicală |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume marcă | Pray-med |
| Certificari | CE/ISO |
| Dimensiunea | 76*59*18mm |
| Capacitate nominală | 3800mAh |
| Greutate | 166g |
| Tip | Li-Polimer |
| Tensiune nominală | 7.4v |
| Aplicație | Biolumina BLT-1203A |
| Cantitate a celulei | 2 Celule |
| Culoare | Albastru |
| Pachet | Casetă individuală |

Tag-uri populare: biolight blt-1203a înlocuiremonitor baterie, producători, furnizori, fabrică, ieftine, cumpara
O pereche de:Biolight ECG Mașină înlocuire baterie M66
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







