
Nihon Kohden 6 Pin IBP Cablu de presiune Edwards Transductor
Catalog: IBP
Tip produs: Cablu de presiune IBP
Cantitate comandă mininum: 1BUC
Certificare: CE/ ISO13485
Pret: Negociere
Descriere
Nihon Kohden 6 pini IBP Cablu de presiune Edwards Transductor
Locul de origine:China
Condiții de plată:100% T / T, Western Union, Paypal
Metodă de expediere:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de livrare:1-3 zile pentru proba,7-14 zile pentru comanda mare după plată.
Capacitatea de aprovizionare:600buc / săptămână
Specificatii:
*Temperatura ambiantă: 0 până la 40°C(32 până la 104°F)
*Umiditate relativă: 0% până la 80%
*Presiune hiperbarică: 86kPa-106kPa
*Materiale: Cablu tpu de înaltă calitate, lungime 0,9 m, gri; placă de aur pe snap
Detalii produs:
| Numele produsului | Cablu de presiune IBP |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume marcă | Pray-med |
| Certificari | CE/ISO |
| Culoarea cablului | Gri |
| Lungimea cablului | 3m |
| Material cablu | Jacheta TPU |
| Diametrul cablului de plumb | 4mm |
| Conector instrument | 6 pini |
| Conector de capăt pacient | Edwards |
| Greutate | 100G |
| Tip | Ibp |
| Pachet | 1bucăția într-o pungă PE, apoi pusă într-o cutie. |
| Dimensiune a unui singur pachet | 16X10X1 cm |
| Garanţie | 12 luni |
despre noi:
Suntem un producător profesinal în China continentală, avem mărci vrioase de senzor spo2, cablu ECG și leadwire, cablu EKG și leadwire, manșetă NIBP, cablu IBP, sondă de temperatură, cablu Holter și leadwire, baterie de înlocuire medicală, etc.

Tag-uri populare: nihon kohden 6 pin ibp cablu de presiune edwards traductor, producatori, furnizori, fabrica, ieftine, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







