Cablu ECG Pentru Philips 5 Leads Snaps M1986A
Locul de origine: Guangdong, China
Marca: pray-med
Tip: Cablu ECG dintr-o bucată
Material: Jacheta TPU
Certificare: CE/ISO
Descriere
Cablu ECG pentru Philips
Descriere produs
| Categorie | ECG |
|---|---|
| Certificari | CE, ISO |
| Conector distal | Conector Philips rotund, cu 12-pini |
| Conector proximal | ciupiți sau pocniți |
| Fără latex | da |
| Culoarea cablului de plumb | gri |
| Diametrul cablului de plumb | 2,6 mm |
| Material cablu de plumb | Jacheta din TPU |
| Codificarea culorilor plumbului | AHA/IEC |
| Număr de client | 3/5 |
| Tip ambalaj | Sac |
| Unitate de ambalare | 1 |
| Dimensiunea pacientului | Adult/Pediatrie |
| Rezistenţă | Nu |
| Steril | Nu |
| Lungimea totală a cablului | 3.6m |
| Lungimea cablului trunchiului | 2.7m |
| garanție | 12 luni |
Compatibilitate
| Producător | Model |
|---|---|
| Konsung | Aurora 12 |
| Newtech | NT3A |
| Nihon Kohden | NT3B |
| Philips | 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354C, 78834C, 862474 C3, Agilent, Agilent 50XM, CX50, Efficia CM10 ({863301), Efficia CM10}), (10), ({{Efficia CM13}), (10) {15}}), Efficia CM120 (863302), Efficia CM150 (863304), Envisor, Heartstart, IE33, IntelliVue, IntelliVue MP5, IntelliVue MX400, IntelliVue MX450, IntelliVue MX500V, IntelliVue MX500V, IntelliVue MX400 MX600, IntelliVue MX700, IntelliVue MX800, IntelliVue X3, M1001A, M1002A, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1204A, M12065A, M12065A, M12065A, M12065A 80A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3046A M3, M4, M4735A, MMS X2, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24E, VM4, VM4, VM4, VM4, VM40 |



Cablul ECG dintr-o singură bucată Philips are un design de tip fix, cu injecția cablului principal și a cablului trunchi. Este mult mai ușor pentru conexiunea pacient-monitor, mai ales în caz de urgență, reducând conexiunea greșită. Cu un conector rotund cu pini -12, poate funcționa pe monitoare Philips intellivue, Eficia și seria M***A etc.
Caracteristici
Designul cablului cu ecran dublu poate reduce eficient zgomotul și interferențele electrice; Capătul arabil ușor de utilizat cu cablul color oferă o conexiune simplă a electrodului; Cablul trunchi de 2,5 M și 0.9 M Desianul firului de plumb sunt convenabile pentru plasarea firelor Cu cod IEC pentru o conexiune ușoară;





Tag-uri populare: cablu ecg pentru philips 5 fire snaps m1986a, producatori, furnizori, fabrica, ieftin, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si













