
Beneware 7-pin ECG Holter cablu Snap
Marcă compatibilă: Beneware
Catalog: Cablu ECG Holter
Tipul produsului: cablu ECG Holter Leadwire
Cantitatea comenzii Mininum: 1 buc
Certificare: CE / ISO13485
Preț: negociere
Descriere
Beneware 7-pin ECG Holter cablu Snap
Locul de origine:China
Termeni de plată:100% T / T, Western Union, Paypal
Metodă de livrare:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timpul de livrare:1-3 zile pentru eșantion, 7-14 zile pentru comandă mare după plată.
Abilitatea de alimentare:600buc / săptămână
Specificații:
* Temperatura ambientală: 0 până la 40 ° C (32 până la 104 ° F)
* Umiditate relativă: 0% până la 80%
* Presiune hiperbară: 86 kPa-106kPa
* Materiale: cablu jachetă TPU de înaltă calitate, lungime 1,2 m, gri; farfurie aurie pe snap
Detalii produs:
| Numele produsului | Cablu ECG Holter Leadwire |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Numele mărcii | Rugați-med |
| Certificări | CE / ISO |
| Culoarea cablului | gri |
| Cabluri de cablu | 7-plumb |
| Lungimea cablului | 1.2m |
| Material cablu | Jachetă TPU |
| Diametrul cablului de plumb | 2mm |
| Conector instrument | 13 pini |
| Conector de capăt pacient | Snap |
| Greutate | 100G |
| Tip | ECG Holter |
| Standard | AHA |
| Pachet | Pachet de 1 bucată într-o pungă din PE, apoi introdusă într-o cutie. |
| Dimensiune unică a ambalajului | 16X10X1 cm |
| Garanție | 12 luni |
Despre noi:
Suntem un producător profesionist în China continentală, avem mărci numeroase de senzori spo2, cablu ECG și cablu de plumb, cablu EKG și cablu de plumb, manșetă NIBP, cablu IBP, sondă de temperatură, cablu Holter și cablu de plumb, baterie de schimb medical etc.

Tag-uri populare: beneware 7 pin ecg holter cable snap, producători, furnizori, fabrică, ieftin, cumpărați
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







