
Mindray EKG Cablu trunchi 12 Pin
Catalog: ECG
Tip produs: Cablu ECG Leadwire
Cantitate comandă mininum: 1BUC
Certificare: CE/ ISO13485
Pret: Negociere
Descriere
Mindray EKG Cablu trunchi 12 Pin
Locul de origine:China
Condiții de plată:100% T / T, Western Union, Paypal
Metodă de expediere:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de livrare:1-3 zile pentru proba,7-14 zile pentru comanda mare după plată.
Capacitatea de aprovizionare:600buc / săptămână
Specificatii:
*Temperatura ambiantă: 0 până la 40°C(32 până la 104°F)
*Umiditate relativă: 0% până la 80%
*Presiune hiperbarică: 86kPa-106kPa
*Materiale: Cablu tpu de înaltă calitate, lungime 3m, gri
Detalii produs:
| Numele produsului | Cablu ECG Cablu Leadwire |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume marcă | Pray-med |
| Certificari | CE/ISO |
| Culoarea cablului | Gri |
| Lungimea cablului trunchiului | 2,7 m |
| Lungimea cablului de plumb | 0,9 m |
| Material cablu | Jacheta TPU |
| Diametrul cablului de plumb | 2,6 mm |
| Conector instrument | 12 pini |
| Conector de capăt pacient | 10 plumburi |
| Greutate | 200G |
| Tip | Cablu ECG |
| Pachet | 1bucăție de ambalaj într-o pungă PE, apoi pus într-o cutie |
| Garanţie | 1 an |

Tag-uri populare: mindray ekg cablu trunchi 12 pin, producatori, furnizori, fabrica, ieftine, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Philips, cablu de trunchi ECG cu 5 roți HP12pin M473...
-

Cablu portbagaj GE Marquette ECG 2017003-001
-

Compatibil cu cablu trunchi ECG pentru GE Healthcare
-

Cablu trunchi ECG compatibil Philips M1669A / M1668A
-

Cablu portbagaj ECG compatibil Nihon Kohden
-

Philips Cablul portbagaj ECG compatibil cu 5 conducă...

