Mindary Compatibil cu cablu ECG Clipuri 5-LD
Compatibil : Mindray PM-5000, PM 6000 PM-8000
Timp de livrare: 1-7 zile lucrătoare (depinde de cantitatea dvs.)
Condiții de plată: 100% T / T depozit, Western Union
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Pe mare
MOQ: 5 PCS
Descriere
Mindary Compatibil cu cablu ECG Clipuri 5-LD
Compatibil : Mindray PM-5000, PM 6000 PM-8000
Timp de livrare: 1-7 zile lucrătoare (depinde de cantitatea dvs.)
Condiții de plată: 100% T / T depozit, Western Union
Metoda de expediere: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Pe mare
MOQ: 5 PCS
Specificatii tehnice:
| Culoarea cablului | gri |
| Cablul de plumb | 5 conduce |
| Lungimea cablului trunchiului | 2.7m |
| Diametrul cablului trunchiului | 4 mm |
| Lungimea cablului de plumb | 0.9m |
| Conector instrument | Rotund 12 Bărbat Pin |
| Standard | IEC |
| Terminalul final al pacientului | agrafă / prindere / apucare |
| Greutate | 150g |
| garanţie | 1 an |


Tag-uri populare: mindary compatibil ecg cable ledwires 5-ld clip, producatori, furnizori, fabrica, ieftin, cumpara
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-

Compatibil pentru cabluri Spacelabs ECG cu 5 element...
-

Datex, siemens, goldway, bionet LL Tip 3lead Sârmă, ...
-

Cablu ECG de legătură directă pentru sănătate GE Hea...
-

Philips Leadwires ECG compatibile cu 10 pini
-

Nihon Kohden Sârmă de plumb de unică folosință ECG 6
-

Philips de unică folosință 5 Leadwires ECG



