Cablu ECG compatibil PH 5 derivații - M1625A
Compatibilitate: Ph 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, 862474, C {3}, 43110, C {3}, 43110, C {3}, {1} 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, Seria C, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, M10A00000 M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Transport, M1276A, M1272A, M1272A, M1272B M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A. M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33АCX350, iE33АCX350 Ultra
Condiții de plată: T/T, Western Union, Paypal
Metoda de livrare: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Timp de livrare: 3-7 zile lucratoare
MOQ: 50 buc
Descriere
Cablu ECG compatibil PH 5 derivații - M1625A
Compatibilitate:Ph 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474, 862474 14}, 862474 C4} 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, Seria C, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, M10A00000 M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Transport, M1276A, M1272A, M1272A, M1272B M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A. M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33АCX350, iE33АCX350 Ultra
Conditii de plata:T/T, Western Union, Paypal
Metoda de livrare:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pe mare
Perioada de graţie:3-7 zile lucratoare
MOQ:50 buc
Specificatii tehnice:
| Numele produsului | Cabluri ECG |
| Locul de origine | Guangdong, China |
| Nume de marcă | Roagă-te-med |
| Certificari | CE/ISO |
| Material cablu | Jacheta din TPU |
| Diametrul cablului | 2,5 mm |
| Culoarea cablului | Gri |
| Conector distal | Twin Pin |
| Conector proximal | Snap (individual) |
| Lungimea cablului | 0.9m |
| Ambalare | Pachet individual |
| Clasificarea instrumentelor | Clasa II |
| Proprietăți | Monitor EKG, aparat ECG |
| Greutate | 100g |
| garanție | 1 an |

Tag-uri populare: Cablu ECG compatibil PH 5 derivații - M1625A, producători, furnizori, fabrică, ieftin, cumpărare
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si









